Producenci
Beurer BG 13 Kwadrat Szary, Przezroczysty Elektroniczna waga osobista
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Napięcie baterii | 3 V |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Waga produktu | 1,9 kg |
| Wysokość produktu | 18 mm |
| Wydajność | |
| Wskaźnik przeładowania | Tak |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały Szary |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Jednostka miary | kg, lb, ST |
| Kształt | Kwadrat |
| Maksymalny udźwig | 150 kg |
| Łatwy do czyszczenia | Tak |
| Materiały | Szkło |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Liczba zapisów pamięci | 10 |
| Typ górnej powierzchni | Szkło |
| Analiza tkanki tłuszczowej | Tak |
| Zawartość procentowa masy mięśniowej | Tak |
| Typ włączania | Kurek |
| Analiza gęstości mięśni | Tak |
| Procent wody w organizmie | Tak |
| Dokładność | 100 g |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Pomiar BMI | Tak |
| Liczba poziomów aktywności | 5 |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LCD |
| Rozmiar cyfr | 3,8 cm |
| Podświetlenie wyświetlacza | Tak |
| Łatwy do odczytu wyświetlacz | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Nie |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy