Producenci
Beurer BS 55 lusterko do makijażu Wolnostojący Okrągły Chrom
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kształt | Okrągły |
| Przeznaczenie | Stół |
| Ilość luster | 1 |
| Typ mocowania | Wolnostojący |
| Kolor produktu | Chromowy |
| Rama | Tak |
| Licznik timera (maksymalny) | 15 min |
| Powiększenie 1 | 7x |
| Moc | |
| Liczba baterii | 4 |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 13 cm |
| Szerokość produktu | 37 mm |
| Waga produktu | 990 g |
| Wysokość produktu | 320 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 231 mm |
| Wysokość opakowania | 340 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,18 kg |
| Głębokość opakowania | 50 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 szt. |
| Oświetlenie | |
| Oświetlenie | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ lamp | LED |
| Ilość lamp | 18 lamp(y) |
| Lampy | 3 W |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy