Producenci
Beurer LB 300 Plus nawilżacz powietrza 3 l Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Filtr powietrza | Tak |
| Odpowiedni dla pomieszczeń o powierzchni do | 45 m³ |
| Pojemność zbiornika na wodę | 3 l |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy | 26 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 350 mm |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Waga produktu | 2,94 kg |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące