Producenci
Beurer LW 230 Oczyszczacz powietrza, nawilżacz i oczyszczacz powietrza
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu | 15 dB |
| Funkcja nawilżacza | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Tryb turbo | Tak |
| Ilość prędkości | 3 |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Jonizator | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Tarcze nawilżania powierzchni | 2,5 m² |
| Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do | 40 m² |
| Funkcje oczyszczaczy powietrza | Wentylator |
| Pojemność zbiornika na wodę | 7,25 l |
| Silnik | AC |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary Srebrny |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Podświetlany ekran | Tak |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 7 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,49 kg |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 340 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 350 mm |
| Głębokość opakowania | 350 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,46 kg |
| Wysokość opakowania | 400 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Filtrowanie | |
| Funkcja filtrowania | Dust mites Pyłek |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Gwarancja 24 miesiące