Producenci
Beurer MP 62 Zestaw Srebrny, Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Prędkość obrotowa (min) | 2000 RPM |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Odpowiedni dla diabetyków | Tak |
| Typ obudowy | Suitcase case |
| Szuflada na akcesoria | Tak |
| Układ | Oburęczny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Prędkość obrotowa (max) | 5400 RPM |
| Kierunek działania | Counter-clockwise Kierunek ruchu wskazówek zegara |
| Typ produktu | Zestaw |
| Wbudowane światło | Tak |
| Wymienne końcówki | Tak |
| Ilość lamp | 1 lamp(y) |
| Uchwyt antypoślizgowy | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Moc | |
| Napięcie operacyjne | 30 V |
| Moc rzeczywista | 7,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 7,5 W |
| Prąd wyjściowy | 250 mA |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 35 mm |
| Wysokość produktu | 36,5 mm |
| Szerokość produktu | 158 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Obudowa pamięci masowej | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Mały szafirowy stożek kształtujący | Tak |
| Ilość załączników | 10 |
| Ilość | 1 |
| Blok polerski do paznokci | Tak |
| Dysk polerujący | Tak |
| Duży szafirowy stożek kształtujący | Tak |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy