Producenci
Beurer TL 35 Światło atmosfery/energii LED 15 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Moc | |
| Czas operacyjny | 2 h |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 235 mm |
| Waga produktu | 520 g |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 452 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 15 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Biały |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Brak migotania obrazu | Tak |
| Wskaźnik czasu | Tak |
| Regulator intensywności światła | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Nadaje się do rodzaju światła | Orientacja Nastrój |
| Wbudowany zegar | Tak |
| Klasa ochrony | II |
| Przeznaczenie | Domowe biuro Stół |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Oświetlenie | |
| Łączna moc | 15 W |
| Temperatura koloru | 6500 K |
| Żywotność lamp | 10000 h |
| Wolne od UV | Tak |
| Dostosowanie jasności | Tak |
| Liczba poziomów jasności | 4 |
| Natężenie światła | 10000 lx |
| Symulacja zachodu słońca | Tak |
| Liczba poziomów intensywności | 4 |
| Symulator świtu | Tak |
| Technologia źródła światła | LED |
| Lampa wymienna | Nie |
| Model | Światło atmosfery/energii |
Gwarancja 24 miesiące