Producenci
Beurer TL 80 Światło energii
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 2,62 kg |
| Wysokość produktu | 555 mm |
| Szerokość produktu | 255 mm |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Wydajność | |
| Radio FM | Nie |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 285 mm |
| Szerokość opakowania | 350 mm |
| Wysokość opakowania | 600 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,67 kg |
| Oświetlenie | |
| Lampy | 36 W |
| Model | Światło energii |
| Natężenie światła | 10000 lx |
| Temperatura koloru | 6500 K |
| Wolne od UV | Tak |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Kolor światła | Światło dzienne |
Gwarancja 24 miesiące