Producenci
Beyerdynamic DT 1990 PRO 250 OHM - Słuchawki studyjne otwarte
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Waga (bez kabla) | 370 g |
| Cechy | |
| Typ produktu | Słuchawki studyjne |
| Wydajność | |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 125 dB |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Długość kabla | 5 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Odłączany przewód | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Nauszniki | Tak |
| Adaptery audio dołączone | 6.3 mm |
| Ilość | 1 |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Walizka | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 5 - 40000 Hz |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,05% |
| Maksymalna moc wejścia | 200 mW |
| Impedancja | 250 ? |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące