Producenci
Beyerdynamic DT 1990 PRO MK II - Słuchawki studyjne otwarte (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Waga (bez kabla) | 376 g |
| Wydajność | |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Zastosowanie | Studio |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 Nausznik x 2 Etui transportowe x 1 Adapter 6,35 mm x 1 Kabel audio x 2 |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Długość kabla | 3 m x 1; 5 m x 1 |
| Odłączany przewód | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzać w wodzie ani nie narażać na działanie ekstremalnych temperatur. Unikaj długotrwałego stosowania na wysokim poziomie głośności, aby zapobiec uszkodzeniom słuchu. Produkt zawiera baterie litowe, które mogą stwarzać zagrożenie pożarowe. |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 5 - 40000 Hz |
| Impedancja | 30 Ω |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące