Producenci
Beyerdynamic DT 770 PRO 250 OHM - Słuchawki studyjne zamknięte (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Słuchawki studyjne |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 270 g |
| Wydajność | |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Długość kabla | 3 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj długotrwałego stosowania na wysokim poziomie głośności, aby zapobiec uszkodzeniom słuchu. Produkt zawiera baterie litowe, które mogą stwarzać zagrożenie pożarowe. Nie zanurzać w wodzie ani nie narażać na działanie ekstremalnych temperatur. |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 250 ? |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,2% |
| Pasmo przenoszenia | 5 - 35000 Hz |
| System akustyczny | Zamknięty |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące