Producenci
Beyerdynamic DT 990 PRO X 48 OHM - Słuchawki studyjne otwarte
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 292 g |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Długość kabla | 3 m |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Muzyka/studio |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 Kabel audio x 1 Torba do przechowywania Adapter 1/8" na 1/4" x 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Słuchawki | |
| System akustyczny | Otwarty |
| Impedancja | 48 Ω |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Pasmo przenoszenia | 5 - 40000 Hz |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | < 0.15 % |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące