Producenci
Beyerdynamic M 70 PRO X - Mikrofon dynamiczny lektorski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Mikrofon dynamiczny |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 1850 mm |
| Waga mikrofonu | 320 g |
| Średnica produktu | 52 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Uchwyt antywstrząsowy (kosz) x 1 Beyerdynamic M 70 PRO X x 1 Worek materiałowy x 1 Pop filtr x 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Złącze(a) | 3-pin XLR |
| Mikrofon | |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Częstotliwość mikrofonu | 25 - 18000 Hz |
| Impedancja mikrofonu | 350 Ω |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. Unikaj kontaktu z wodą. Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące