Producenci
Beyerdynamic TG V35 s - Mikrofon wokalny dynamiczny z wyłącznikiem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Mikrofon dynamiczny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga mikrofonu | 597 g |
| Wymiary mikrofonu (GxW) | 50 x 186 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa biurkowa | Nie |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Złącze(a) | 3-pin XLR |
| Mikrofon | |
| Częstotliwość mikrofonu | 30 - 18000 Hz |
| Impedancja mikrofonu | 600 Ω |
| Model | Mikrofon Stage / Performance |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące