Producenci
Bezprzewodowa, biała mysz CHERRY XTRFY M64
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski, Turkusowy, Biały |
| Podpórka pod kciuk | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 300 mAh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 75 h |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 53 g |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Wysokość produktu | 39,5 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 283 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Myszka | |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Częstotliwość Polling rate | 125,500,1000 Hz |
| Rozdzielczość ruchu | 26000 DPI |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Liczba przycisków | 5 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Szybkość śledzenia myszy | 650 ips |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Ergonomia | |
| Długość kabla | 1,8 m |
Gwarancja 24 miesiące