Producenci
Bezprzewodowa Mysz Gamingowa Endgame Gear OP1we - Biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Plastik, Policzterofluoroetylen (PTFE) |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 335 mAh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 168 h |
| Źródło zasilania | Baterie/Przewód |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 118,2 mm |
| Wysokość produktu | 37,2 mm |
| Waga produktu | 58,5 g |
| Szerokość produktu | 60,5 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Podkładka pod mysz w zestawie | Nie |
| Myszka | |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Regulowana szybkość przesyłu | Tak |
| Przyspieszenie (max) | 50 G |
| Częstotliwość Polling rate | 125,250,500,1000 Hz |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Szybkość śledzenia myszy | 400 ips |
| Liczba przycisków | 7 |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 19000 DPI |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Ergonomia | |
| Długość kabla | 1,8 m |
Gwarancja 24 miesiące