Producenci
Bezprzewodowa klawiatura do gier TKL Corsair K65 Plus, TKL (75%), Corsair MLX Fusion -, ISO (DE)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Anti-ghosting | Tak |
| Odłączany przewód | Tak |
| Win lock | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Tak |
| Styl klawiatury | Zakrzywiony |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj zasilania | Bateria, USB |
| Typ baterii klawiatury | Wbudowana bateria |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 266 h |
| Źródło ładowania | USB Type-C |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga klawiatury | 1,19 kg |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Siła uruchamiania | 40 g |
| Interfejs urządzenia | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 80 milionów znaków |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Rozmiar klawiatury | 75% |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Rodzaj przełącznika | Corsair MLX Tactile |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Głębokość naciśnięcia klawisza | 3,4 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Gwarancja 24 miesiące