Producenci
Bezprzewodowa klawiatura gamingowa Corsair Gaming K65 Plus 75% RGB, MLX RED - Czarny, Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Anti-ghosting | Tak |
| Win lock | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 266 h |
| Waga i rozmiary | |
| Waga klawiatury | 1,22 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Rozmiar klawiatury | 75% |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Interfejs urządzenia | RF Bezprzewodowy + USB |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Klawisze Windows | Tak |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Zastosowanie | Gaming |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Rodzaj przełącznika | CORSAIR MLX Red |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem. Trzymaj z dala od wody i innych płynów. Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
Gwarancja 24 miesiące