Producenci
Bezprzewodowa klawiatura i mysz, Desktop-Set
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf
https://row.hyperx.com/pages/limited-warranty-statement |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Nie |
| Klawiatura wyspowa | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Liczba baterii (klawiatura) | 2 |
| Typ baterii klawiatury | AAA |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 430 g |
| Wymiary myszy (SxGxW) | 120,28 x 69,95 x 41,39 mm |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 428,22 x 115,47 x 18,06 mm |
| Waga myszy | 90 g |
| Waga klawiatury | 430 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 10 |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 156 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 860 g |
| Szerokość opakowania | 47 mm |
| Wysokość opakowania | 537 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Myszka | |
| Rozdzielczość ruchu | 4000 DPI |
| Dołączona myszka | Tak |
| Liczba baterii (mysz) | 2 |
| Typ baterii myszy | AA |
| Klawiatura | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 10 milionów znaków |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Typ klawiatury | Membranowa |
| Zastosowanie | Dom |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Waga palety | 410,6 kg (905.1 funtów) |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 4 szt. |
| Waga brutto palety | 410,56 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716060 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 40 szt. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196188140734, 196188140741, 196188141045 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 196188140734; (ABD) 196188140741; (AC3) 196188141045 |
Gwarancja 24 miesiące