Producenci
Bezprzewodowa mysz do gier Fnatic x Lamzu MAYA 8K - pomarańczowa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Źródło zasilania | Baterie/Przewód |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 80 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 45 g |
| Szerokość produktu | 62 mm |
| Głębokość produktu | 119 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Myszka | |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Częstotliwość Polling rate | 8000 Hz |
| Typ przewijania (scroll type) | Pierścień |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Rozdzielczość ruchu | 30000 DPI |
| Liczba przycisków | 4 |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth + USB Type-C |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Ergonomia | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie narażać na działanie wody ani innych cieczy. Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące