Producenci
Bezprzewodowa mysz do gier Glorious Series 2 PRO - biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Baterie/Przewód |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 62 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Głębokość produktu | 119 mm |
| Waga produktu | 55 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 173 mm |
| Szerokość opakowania | 105 mm |
| Wysokość opakowania | 62 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Myszka | |
| Regulowana szybkość przesyłu | Tak |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Liczba przycisków programowalnych | 6 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 100 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przyspieszenie (max) | 50 G |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Szybkość śledzenia myszy | 650 ips |
| Częstotliwość Polling rate | 8000 Hz |
| Liczba przycisków | 6 |
| Rozdzielczość ruchu | 26000 DPI |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + USB Type-C |
| Ergonomia | |
| Długość kabla | 2 m |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,9 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 130 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 6 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 200 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 365 mm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Gwarancja 24 miesiące