Producenci
Bezprzewodowy odkurzacz do pracy na mokro i sucho Xiaomi Trueclean W20 Wet Dry Vacuum
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Pojemność zbiornika na ciecz | 0,78 l |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kształt pędzla | Prostokątny |
| Pojemność dla brudu wilgotnego | 0,55 l |
| Moc | |
| Moc ssania | 15000 Pa |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 2,5 Ah |
| Napięcie baterii | 21,6 V |
| Czas pracy | 30 min |
| Maksymalna moc wejściowa | 200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Szerokość produktu | 271 mm |
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Wysokość produktu | 1093 mm |
| Waga stacji czyszczącej | 550 g |
| Wydajność | |
| Moc silnika | 200 W |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Ilość prędkości | 2 |
| Odpowiednie dla wszystkich rodzajów powierzchni | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość paczek | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka czyszcząca Szczotka obrotowa |
| Podstawa ładująca | Tak |
| Ergonomia | |
| Sterowanie uchwytu | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Sterowanie za pomocą palców | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Gwarancja 24 miesiące