Producenci
Bezprzewodowy odkurzacz mopujący Dreame H13 Pro (czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 0,9 l |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Pojemnik na kurz + Zbiornik na wodę |
| Kolor produktu | Czarny |
| Uchwyt ścienny | Nie |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 0,7 l |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Moc | |
| Moc ssania | 18000 Pa |
| Czas ładowania baterii | 4 h |
| Czas pracy | 40 min |
| Pojemność baterii | 4900 mAh |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Moc znamionowa | 300 W |
| Napięcie znamionowe | 21,6 V |
| Wydajność | |
| System filtracji | Tak |
| Ilość trybów | 4 |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan, Podłoga, Płytki, Drewno |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość | 1 szt. |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Odkurzacz x 1 Roztwór czyszczący x 1 Pojemnik na odpady x 1 Baza x 1 Szczotka główna x 1 Filtr x 1 Rączka x 1 Narzędzie do czyszczenia x 1 |
| Ergonomia | |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Szczotka do podłóg | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Funkcja mopowania | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Stacja bazowa | |
| Moc znamionowa | 234 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
Gwarancja 24 miesiące