Producenci
Bezprzewodowy odkurzacz myjący Roborock F25
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zintegrowana szczotka | Tak |
| System filtracji | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Samoczyszczący | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 0,72 l |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Zdejmowany okrzurzacz ręczny | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 0,87 l |
| Materiał uchwytu | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Mycie na mokro | Tak |
| Komunikaty głosowe | Tak |
| Samosuszenie gorącym powietrzem | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Moc ssania | 20000 Pa |
| Czas pracy | 60 min |
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
| Czas ładowania | 240 min |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 242 mm |
| Wysokość produktu | 1100 mm |
| Waga produktu | 6,2 kg |
| Szerokość produktu | 262 mm |
| Wydajność | |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Ilość trybów | 4 |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość | 1 szt. |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 Odkurzacz x 1 Szczotka do konserwacji x 1 Filtr x 1 Kabel zasilający x 1 Płyn czyszczący x 1 Baza x 1 Stacja dokująca x 1 |
| Ergonomia | |
| Podświetlenie LED | Nie |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Funkcja mopowania | Tak |
| Uchwyt ścienny | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące