Producenci
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC20 Pro
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Granatowy |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Pojemność dla brudu suchego | 0,6 l |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,4 l |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,3 kg |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 240 x 210 x 1180 mm |
| Wydajność | |
| Moc silnika | 220 W |
| System filtracji HEPA | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Czas pracy | 50 min |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Pojemność baterii | 2500 mAh |
| Poziom hałasu | 84 dB |
| Moc ssania | 17000 Pa |
| Czas ładowania | 3 h |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Szczotka trójkątna x 1 Elektroszczotka x 1 Ssawka szczelinowa 2w1 x 1 Odkurzacz x 1 Instrukcja obsługi x 1 |
Gwarancja 12 miesięcy