Producenci
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC31
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Materiały | ABS, PC |
| Kolor produktu | Czarny Miedziany |
| Pojemność dla brudu suchego | 0,6 l |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Uchwyt ścienny | Tak |
| Funkcja mopowania | Nie |
| Oświetlenie LED | Nie |
| Szczotka do podłóg | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Ilość baterii | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary produktu | 236 x 188 x 1192 mm |
| Wydajność | |
| Moc ssania | 15000 Pa |
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Czas ładowania | 4 godz. |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Napięcie znamionowe | 14,4 V |
| Poziom hałasu | 80 dB |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Czas pracy | 18 min |
| Moc silnika | 180 W |
| Napięcie ładowania | 18 V |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Uchwyt x 1 Adapter x 1 Odkurzacz x 1 Rura x 1 Dysza podłogowa x 1 Ssawka szczelinowa x 1 Instrukcja obsługi x 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Gwarancja 12 miesięcy