Producenci
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame H15 Mix
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pojemność zbiornika na czystą wodę | 0,78 l |
| Typ produktu | Odkurzacz stojący 2 w 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 0,7 l |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Moc | |
| Moc ssania | 23000 Pa |
| Maksymalna moc wejściowa | 400 W |
| Czas pracy | 75 min |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Pojemność baterii | 6 x 5000 mAh |
| Wydajność | |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Rura przedłużająca x 1 Roztwór czyszczący x 1 Elastyczna nasadka wielofunkcyjna x 1 Główny korpus x 1 Elektryczna miniszczotka x 1 Uchwyt z silnikiem x 1 Uchwyt na akcesoria x 1 Bezprzewodowy odkurzacz punktowy do dywanów x 1 Szczotka wielofunkcyjna x 1 Zapasowa szczotka rolkowa x 1 Stacja ładowania x 1 Filtr x 1 Uchwyt x 1 Środek do punktowego czyszczenia dywanów x 1 Szczotka do czyszczenia x 1 |
| Ergonomia | |
| Samoczyszczący | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Temperatura suszenia | 90 °C |
| Funkcja mopowania | Tak |
| Samosuszenie gorącym powietrzem | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Gwarancja 24 miesiące