Producenci
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały Złoty |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Pojemność dla brudu suchego | 0,5 l |
| Kształt pędzla | Prostokątny |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Czas pracy | 60 min |
| Liczba obsługiwanych baterii | 7 |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Pobór mocy | 410 W |
| Moc ssania | 22 Pa |
| Czas ładowania | 3 godz |
| Maks. moc ssania | 130 AW |
| Pojemność baterii | 2,5 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,63 kg |
| Wydajność | |
| Odpowiednie dla wszystkich rodzajów powierzchni | Tak |
| Moc silnika | 410 W |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Zawartość opakowania | |
| Montaż szczoteczki ssącej | Tak |
| Szczelinówka | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka obrotowa |
| Ergonomia | |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Możliwość mycia filtra | Tak |