Producenci
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V11 Essential
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ produktu | Odkurzacz stojący 2 w 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Ilość pyłu | 0,6 l |
| Moc | |
| Napięcie ładowania | 34 V |
| Napięcie znamionowe | 28,8 V |
| Pojemność baterii | 8 x 2500 mAh |
| Czas pracy | 90 min |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Maksymalna moc wejściowa | 425 W |
| Moc ssania | 20000 Pa |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1307 mm |
| Szerokość produktu | 256 mm |
| Waga (bez osprzętu) | 1,7 kg |
| Głębokość produktu | 214 mm |
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Wydajność | |
| Odpowiednie dla wszystkich rodzajów powierzchni | Tak |
| Przycisk turbo | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Tapicerka Dywan Podłoga |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Multi cykloniczna |
| Filtracja próżniowa powietrza | EPA |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Szczotka wielofunkcyjna x 1 Rura x 1 Mini elektroszczotka x 1 Końcówka szczelinowa x 1 Uchwyt ścienny x 1 Szczotka uniwersalna x 1 Odkurzacz x 1 |
| Ergonomia | |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Wbudowane oświetlenie LED | Tak |
| Mycie na mokro | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Gwarancja 24 miesiące