Producenci
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro (szary)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pojemność dla brudu suchego | 0,5 l |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Pojemnik na kurz |
| Kolor produktu | Szary |
| Wbudowany wyświetlacz | LCD |
| Moc | |
| Moc | 650 W |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 7 x 2700 mAh |
| Napięcie znamionowe | 25,2 V |
| Czas ładowania baterii | 4 h |
| Czas pracy | 85 min |
| Moc ssania | 32000 Pa |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,64 kg |
| Wydajność | |
| Prędkość obrotowa silnika | 160 000 RPM |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan, Podłoga |
| Ilość trybów | 3 |
| Silnik | SPACE 6.0 |
| Ilość etapów filtracji powietrza | 5 |
| System filtracji | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Pręt z włókna węglowego Szczotka 2w1 x 1 Ssawka szczelinowa x 1 Odkurzacz x 1 Ładowarka x 1 Szczotka do kurzu x 1 Elektroszczotka x 1 Elastyczna rura x 1 Adapter x 1 Uchwyt ścienny x 1 Szczotka główna x 1 |
| Ergonomia | |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące