Producenci
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame Z20 (OUTLET)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pojemność dla brudu suchego | 0,6 l |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Pojemnik na kurz |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał uchwytu | Tworzywo sztuczne |
| Moc | |
| Czas ładowania baterii | 4 godz. |
| Napięcie ładowania | 34 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas pracy | 90 min |
| Pojemność baterii | 2850 mAh |
| Moc znamionowa | 715 W |
| Napięcie znamionowe | 29,6 V |
| Moc ssania | 25000 Pa |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Wydajność | |
| System filtracji | Tak |
| Typ filtra | HEPA H14 |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Usuwanie bakterii | 99.99% |
| Tryb automatyczny | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan, Podłoga, Laminat, Płytki |
| Mycie na mokro | Nie |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Tryb ECO | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Mała elektorszczotka x 1 Instrukcja obsługi x 1 Uchwyt do przechowywania x 1 Rura przedłużająca x 1 Szczotka wielofunkcyjna x 1 Wielofunkcyjna szczotka do podłóg z podświetleniem x 1 Miękka szczotka do podłóg z podświetleniem x 1 Wąż przedłużający x 1 Miękka ssawka obrotowa x 1 Elastyczny adapter x 1 Odkurzacz x 1 |
| Ergonomia | |
| Szczotka do dywanów | Tak |
| Funkcja mopowania | Nie |
| Szczotka do podłóg twardych | Tak |
| Uchwyt ścienny | Nie |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Gwarancja 24 miesiące