Producenci
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame Z30 Ultra (czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Ilość pyłu | 0,6 l |
| Typ produktu | Odkurzacz pionowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Maksymalna moc wejściowa | 880 W |
| Napięcie ładowania | 34 V |
| Maks. moc ssania | 310 AW |
| Czas pracy | 90 min |
| Moc ssania | 28000 Pa |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Liczba obsługiwanych baterii | 8 |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 29,6 V |
| Pojemność baterii | 3,2 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 1200 mm |
| Waga produktu | 7,3 kg |
| Wydajność | |
| Filtracja próżniowa powietrza | HEPA |
| Powierzchnia możliwa do wyczyszczenia za jednorazowym naładowaniem baterii | 332,2 m² |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Klasa HEPA | HEPA 14 |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Odpowiednie dla wszystkich rodzajów powierzchni | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Poziom hałasu | 84 dB |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka do usuwania kurzu Mini szczotka z napędem silnikowym Szczotka czyszcząca Szczotka wielofunkcyjna Szczotka obrotowa |
| Dane logistyczne | |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | 9E999 |
| Produktów na palecie | 33 szt. |
Gwarancja 24 miesiące