Producenci
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy KARCHER VCS 3 Nano Complete
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Pojemność dla brudu suchego | 0,6 l |
| Rodzaj silnika | BLDC |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Moc | |
| Czas pracy (niska prędkość) | 50 min |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pojemność baterii | 2,5 Ah |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas pracy z napędzaną dyszą (duża prędkość) | 10 min |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 1100 mm |
| Waga (bez osprzętu) | 2,2 kg |
| Głębokość produktu | 224 mm |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Odkurzacz pionowy |
| Filtracja próżniowa powietrza | HEPA |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Poziom hałasu | 78 dB |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,5 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Miękka ssawka szczotkowa | Tak |
| Ssawka do tapicerki | Tak |
| Ssawka podłogowa z oświetleniem LED | Tak |
| Uchwyt ścienny | Tak |
| Kabel USB typu C | Tak |
| Uchwyt na akcesoria | Tak |
| Szczelinówka | Tak |
| Adapter | Tak |
| System filtracji HEPA | Tak |
| Ergonomia | |
| Oświetlenie LED | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące