Producenci
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Mova by Dreame S5 Sense
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Złoty Czarny |
| Typ produktu | Odkurzacz pionowy |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Ilość pyłu | 0,6 l |
| Rodzaj silnika | Silnik bezszczotkowy |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Pojemność baterii | 2900 mAh |
| Maksymalna moc wejściowa | 570 W |
| Prędkość obrotowa (max) | 150000 RPM |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Czas pracy | 90 min |
| Moc ssania | 27000 Pa |
| Maks. moc ssania | 190 AW |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,76 kg |
| Wydajność | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Przycisk turbo | Tak |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczny |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan Podłoga |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Rura przedłużająca x 1 Akumulator x 1 Instrukcja obsługi x 1 Główny korpus x 1 Elektroszczotka z podświetleniem LED x 1 Szeroka ssawka uniwersalna x 1 Odkurzacz x 1 Ładowarka x 1 Ssawka uniwersalna x 1 Elastyczny adapter x 1 Uchwyt do ładowania i przechowywania 2w1 x 1 Mini elektroszczotka x 1 |
| Ergonomia | |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Funkcja mopowania | Nie |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Ilość baterii | 1 |
| Uchwyt ścienny | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Szczotka do podłóg | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Gwarancja 24 miesiące