Producenci
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roborock Dyad Pro Combo
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Samoczyszczący | Tak |
| Zintegrowana szczotka | Tak |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,46 l |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 0,77 l |
| Zdejmowany okrzurzacz ręczny | Tak |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 0,95 l |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Moc | |
| Moc | 260 W |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Moc ssania | 17000 Pa |
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
| Czas pracy | 43 min |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 361 mm |
| Waga produktu | 5,5 kg |
| Wysokość produktu | 1136 mm |
| Głębokość produktu | 324 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 73 dB |
| Filtracja próżniowa powietrza | HEPA |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Adapter x 1 Zasilacz x 1 Filtr x 1 Elektroszczotka x 1 Odkurzacz x 1 Szczotka wielofunkcyjna x 1 Stojak z funkcją ładowania x 1 Instrukcja obsługi x 1 Szczotka 2w1 x 1 |