Producenci
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Samsung Bespoke Jet Plus Complete VS20B95843W/WA (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Chromowy Biały Czarny |
| Typ produktu | Odkurzacz stojący 2 w 1 |
| Kształt pędzla | Prostokątny |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Moc | |
| Maks. moc ssania | 210 AW |
| Napięcie baterii | 25,2 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Maksymalna moc wejściowa | 580 W |
| Czas pracy | 60 min |
| Czas ładowania | 3,5 godz |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Waga produktu | 8,9 kg |
| Waga (bez osprzętu) | 2,56 kg |
| Wysokość produktu | 1000 mm |
| Wydajność | |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Multi cykloniczna |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Poziom hałasu | 86 dB |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 931 mm |
| Szerokość opakowania | 412 mm |
| Wysokość opakowania | 374 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 15 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Szczelinówka | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczoteczka z oświetleniem LED Zmotoryzowana turboszczotka dla zwierząt |
Gwarancja 3 miesiące