Producenci
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Samsung Bespoke Jet Plus Pro Extra VS20B95973B/WA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Niebieski Chromowy |
| Kształt pędzla | Prostokątny |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Pojemność dla brudu suchego | 0,5 l |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Maksymalna moc wejściowa | 580 W |
| Czas pracy | 120 min |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pobór mocy | 1400 W |
| Czas ładowania | 3,5 godz |
| Napięcie baterii | 25,2 V |
| Maks. moc ssania | 210 AW |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1000 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Waga produktu | 9,1 kg |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Waga (bez osprzętu) | 2,74 kg |
| Wydajność | |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Multi cykloniczna |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Poziom hałasu | 86 dB |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 16,6 kg |
| Wysokość opakowania | 374 mm |
| Szerokość opakowania | 412 mm |
| Głębokość opakowania | 931 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Stacja czyszczenia i przechowywania | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka czyszcząca Zmotoryzowana turboszczotka dla zwierząt Szczotka szczelinowa Zmotoryzowana szczotka Szczotka do usuwania kurzu |
| Szczelinówka | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące