Producenci
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy mopujący Dreame H14 Dual
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ produktu | Pionowy odkurzacz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Pojemność zbiornika na czystą wodę | 0,88 l |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 0,65 l |
| Moc | |
| Czas ładowania | 4 h |
| Pojemność baterii | 4900 mAh |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie znamionowe | 21,6 V |
| Moc znamionowa | 300 W |
| Moc ssania | 18000 Pa |
| Czas pracy | 40 min |
| Napięcie ładowania | 27 V |
| Wydajność | |
| Ilość trybów | 4 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość | 1 szt. |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Zapasowa szczotka rolkowa x 1 Szczotka do czyszczenia x 1 Stacja ładowania x 1 Narzędzie wielofunkcyjne x 1 Mini elektroszczotka x 1 Pojemnik na kurz x 1 Szczotka wielofunkcyjna x 1 Przedłużenie x 1 Roztwór czyszczący x 1 Uchwyt na akcesoria x 1 Filtr x 1 Rękojeść x 1 Instrukcja obsługi x 1 Główny korpus x 1 |
| Ergonomia | |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Funkcja mopowania | Tak |
| Samosuszenie gorącym powietrzem | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
| Stacja bazowa | |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 345 W |
| Napięcie wejściowe | 220 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe | 27 V |
Gwarancja 24 miesiące