Producenci
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy mopujący Dreame H15 Pro
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rodzaj pojemnika na kurz | Pojemnik na kurz + Zbiornik na wodę |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 0,7 l |
| Samoczyszczący | Tak |
| Uchwyt ścienny | Nie |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 0,78 l |
| Moc | |
| Czas ładowania baterii | 4 h |
| Moc ssania | 21000 Pa |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Moc znamionowa | 400 W |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Czas pracy | 60 min |
| Poziom hałasu | 76 dB |
| Napięcie znamionowe | 21,6 V |
| Prędkość obrotowa silnika | 130000 RPM |
| Prędkość obrotowa szczotki | 480 obr./min |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1160 mm |
| Głębokość produktu | 279 mm |
| Waga produktu | 5,8 kg |
| Szerokość produktu | 275 mm |
| Wydajność | |
| Ilość trybów | 4 |
| System filtracji | Tak |
| Maksymalna temperatura prania | 100 °C |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan, Podłoga, Płytki, Drewno |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Temperatura suszenia | 90 °C |
| Samosuszenie gorącym powietrzem | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Odkurzacz x 1 Płyn czyszczący x 1 Rączka x 1 Filtr x 1 Szczotka główna x 1 Stacja ładująco-czyszcząca x 1 Szczotka do czyszczenia x 1 |
| Ergonomia | |
| Podświetlenie LED | Nie |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Funkcja mopowania | Tak |
| Szczotka do podłóg | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Stacja bazowa | |
| Moc znamionowa | 670 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Wymiary stacji bazowej | 318 x 380 x 1220 mm |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
Gwarancja 24 miesiące