Producenci
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy mopujący Dreame R20 Ultra Aquacycle (OUTLET)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Odkurzacz stojący 2 w 1 |
| Moc | |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Czas pracy | 90 min |
| Moc ssania | 27000 Pa |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Napięcie baterii | 29,6 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pojemność baterii | 2,85 Ah |
| Maksymalna moc wejściowa | 540 W |
| Maks. moc ssania | 200 AW |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 1288 mm |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Wydajność | |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczny |
| Przycisk turbo | Tak |
| Klasa HEPA | HEPA 14 |
| Filtracja próżniowa powietrza | HEPA |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Ilość etapów filtracji powietrza | 5 |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga Dywan |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Poziom hałasu | 85 dB |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,6 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Szczelinówka | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Mini szczotka turbo Uniwersalna szczotka Turboszczotka |
| Ergonomia | |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Bateria | |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Pojemność baterii | 79,92 Wh |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Gwarancja 24 miesiące