Producenci
Bezprzewodowy odkurzacz ręczny KARCHER CVH 3 - 1.198-353.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pojemność zbiornika | 0,15 l |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Moc | |
| Maksymalna moc | 70 W |
| Czas pracy z napędzaną dyszą (duża prędkość) | 10 min |
| Czas pracy | 20 min |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Napięcie baterii | 7,2 V |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 76 mm |
| Głębokość produktu | 76 mm |
| Wysokość produktu | 330 mm |
| Waga produktu | 812 g |
| Wydajność | |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Poziom hałasu | 78 dB |
| Filtracja próżniowa powietrza | HEPA |
| Moc ssania | 10 kPa |
| Zawartość opakowania | |
| Szczelinówka | Tak |
| Kabel zasilający | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące