Producenci
Bezprzewodowy punkt dostępowy TP-Link CPE510
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 5.15 - 5.85 GHz |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 300 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a IEEE 802.11n |
| Szerokość pasma | 5 GHz |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Maksymalny zakres zewnętrzny | 15000 m |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Tak |
| Wewnętrzny | Nie |
| Przycisk reset | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 13 W |
| Prąd wejściowy | 0.8 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Obsługa PoE | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Szerokość produktu | 224 mm |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 152-bit WEP 64-bit WEP WPA2 WPA2-PSK TKIP 128-bit WEP WPA WPA-PSK |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Funkcje zarządzania | Pharos Control |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Wydajność | |
| Wielkość pamięci flash | 8 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 64 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Protokoły | |
| Protokoły zarządzające | TDMA |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port wan | Ethernet (RJ-45) |
| Antena | |
| Funkcje anteny | Zintegrowana antena |
| Ilość anten | 1 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 13 dBi |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Gwarancja 24 miesiące