Producenci
Bezprzewodowy transmiter obrazu USB-C do HDMI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Cechy | |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 1080p 1080i |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Windows 10 Windows Vista Windows XP Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.4 Tiger Mac OS X 10.3 Panther Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 14.0 Sonoma Mac OS X 10.5 Leopard Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.2 Jaguar Mac OS X 13.0 Ventura MacOS |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Maksymalny dystans transferu | 30 m |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Model | Nadajnik i odbiornik AV |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| HDCP | Tak |
| Moc | |
| Napięcie robocze (odbierane) | 5 V |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 18 mm |
| Głębokość produktu | 116 mm |
| Szerokość produktu | 62 mm |
| Waga produktu | 168 g |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| HDMI in | 1 |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C USB Typu-A |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 50 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia, może zawierać drobne części mogące powodować uszkodzenia. Produkt może zawierać komponenty elektroniczne. Nie wolno wrzucać do zwykłego śmietnika. Przechowywać w suchym miejscu, unikać kontaktu z wodą. |
Gwarancja 24 miesiące