Producenci
Bezprzewodowy wideodomofon OMAJIN OVD-01-EU Biały, Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Głębokość palety netto | 180 cm |
| Wysokość palety netto | 80 cm |
| Szerokość palety netto | 120 cm |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11b |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Głośność | 85 dB |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Częstotliwości Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Wi-Fi | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Rodzaj połączenia | Bezprzewodowy |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przycisk reset | Tak |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 6700 mAh |
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Żywotność baterii | 10 mies. |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Szerokość produktu | 55 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Waga produktu | 235 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 105 mm |
| Wysokość opakowania | 105 mm |
| Głębokość opakowania | 174 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 585 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 3 szt. |
| Nośnik danych | |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Kamera | |
| Tryb nocny | Tak |
| Megapiksele | 5 MP |
| Kąt widzenia | 140° |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 266 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 6300 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 544 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 195 mm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Gwarancja 24 miesiące