Producenci
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy ASUS TUF H1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Zasilanie USB | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 0,1 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 0,23 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 295 g |
| Wydajność | |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Virtual surround | Tak |
| Zastosowanie | Gaming |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Technologia Virtual Surround | Virtual 7.1 surround sound |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bateria | |
| Czas odtwarzania muzyki | 15 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Mikrofon | |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Czułość mikrofonu | -45 dB |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Słuchawki | |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Tłumienie hałasu | Nie |
| Impedancja | 60 Ω |
| Średnica głośnika | 4 cm |
Gwarancja 24 miesiące