Producenci
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier CHERRY Xtrfy H3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Moc | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 325 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 8 Windows 7 Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Wydajność | |
| Długość kabla | 2 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor kabla | Czarny |
| Przyciski operacyjne | Volume - EQ mode Wyciszenie Objętość + |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 110 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 630 g |
| Wysokość opakowania | 240 mm |
| Głębokość opakowania | 205 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Ilość | 1 |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Materiał wkładek dousznych | Sztuczna skóra |
| Nauszniki | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) UKCA KCC CE Chiny RoHS |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Łączność radiowa | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas odtwarzania muzyki | 100 h |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas ładowania baterii (obudowa do ładowania) | 5 h |
| Mikrofon | |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 16 Ω |
| Czułość słuchawek | 94 dB |
| Średnica głośnika | 5,3 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| System akustyczny | Zamknięty |
Gwarancja 24 miesiące