Producenci
Bezszmerowy minibar termoelektryczny MPM-30-MBS-06/L z szklanym frontem czarny (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Ilość półek | 2 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 2 |
| Typ produktu | Minibar refrigerator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Zawias drzwiczek | Lewy/prawy |
| Blokady butelek | Tak |
| Moc | |
| Roczne zużycie energii | 86 kWh |
| Moc | 60 W |
| Klasa wydajności energetycznej | F |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 430 mm |
| Waga produktu | 12 kg |
| Wysokość produktu | 530 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14 kg |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Wydajność | |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Pojemność netto | 33 l |
| Tryb klimatu | N |
| Automatyczne odszranianie | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące