Producenci
Bialetti Bicchierini zestaw 6 filiżanek do espresso biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce | Nie |
| Materiały | Porcelana |
| Pojemność | 60 ml |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 70 mm |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Szerokość opakowania | 235 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 500 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 6 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Uważać podczas mycia, aby nie uszkodzić porcelany. Trzymać z dala od dzieci, aby uniknąć przypadkowego stłuczenia i skaleczenia. Nie używać do podgrzewania w mikrofalówce, jeśli nie jest specjalnie do tego przystosowany. |
Brak gwarancji