Producenci
Bialetti - Deco Glamour - Moka Express 3tz Czerwona + Kubek
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kubek w zestawie | Tak |
| Pojemność kubka | 330 ml |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Pojemność | 130 ml |
| Kolekcja | Deco Glamour |
| Możliwość mycia w zmywarce | Nie |
| Pojemność w filiżankach | 3 filiżanki |
| Typ produktu | Kawiarka |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 155 mm |
| Średnica | 7,2 cm |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy