Producenci
Bialetti - Deco Glamour - Moka Express 6tz Czerwona + 2 Kubki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce | Nie |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Pojemność w filiżankach | 6 filiżanek |
| Pojemność | 250 ml |
| Pojemność kubka | 330 ml |
| Typ produktu | Kawiarka |
| Ilość kubków w zestawie | 2 |
| Kolekcja | Deco Glamour |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 9,5 cm |
| Wysokość produktu | 205 mm |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy