Producenci
Bialetti zestaw 4 czarnych filiżanek ze spodkami
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Porcelana |
| Dołączony spodek | Tak |
| Pojemność | 75 ml |
| Możliwość mycia w zmywarce | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 350 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,42 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 4 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci, aby uniknąć przypadkowego stłuczenia i skaleczenia. Nie używać do podgrzewania w mikrofalówce, jeśli nie jest specjalnie do tego przystosowany. Uważać podczas mycia, aby nie uszkodzić porcelany. |
Brak gwarancji